Zarejestruj się i wysyłaj. Wykonaj tylko dwa proste kroki, aby wysłać przelew za granicę.

1. Zarejestruj się teraz

Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko 2 minuty.

2. Wyślij pieniądze

Twój 1-wszy standardowy transfer zostanie zrealizowany za darmo.

 
 

Szybkie przelewy pieniężne do głównych krajów odbiorczych

Realizujemy przelewy do i ze wszystkich głównych krajów na całym świecie. Najbardziej popularne to: Wielkiej Brytania, Australia, Nowa Zelandia, oraz wszystkie kraje zony Euro.

Kursy walut lepsze od ofert bankowych

Inwestujemy czas i wysiłek w zaopatrywaniu się w najlepsze kursy wymiany i świadczeniu konkurencyjnych usług. Choć banki realizują indywidualne przelewy, my przesyłamy pieniądze w większej objętości w tzw. ‘paczkach’. Zakup większej ilości waluty po lepszej cenie oznacza, iż możemy zaoszczędzić Tobie więcej pieniędzy.

Najniższe opłaty

Zbudowaliśmy kluczowe relacje z bankami z całego świata oraz przetwarzamy wszystkie przelewy w większej ilości. To pomaga nam zaoszczędzić, a tym samym zaoferować niskie opłaty dla naszych Klientów. Oprócz naszych niskich opłat, każdy piąty przelew realizujemy automatycznie bezpłatnie.

Wygoda online

Wysyłanie pieniędzy z nami jest bardzo szybkie, łatwe i bezpieczne. Nasz portal płatności online jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki temu możesz przelać pieniądze z dowolnego miejsca na świecie, o każdej porze.

Akceptujemy karty debetowe z UK

Nasz unikatowy portal płatności pozwala na użycie kart debetowych z UK w bezpieczny i wygodny sposób, w ciągu kilku minut. Podczas korzystania z karty debetowej, kurs wymiany, jaki widzisz, jest kursem, jaki otrzymasz. Oznacza to, że kwota przelewu na rachunku odbiorcy będzie taka sama – bez żadnych niemiłych niespodzianek.

Szybkie transfery

Przelewy online wpływają na konto odbiorcy w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od dnia realizacji przelewu, ale zazwyczaj termin ten jest krótszy. Jeśli jesteś w pośpiechu, możesz skorzystać z naszej usługi przelewu szybkiego, który zajmuje tylko jeden dzień roboczy.

Bezpieczeństwo, któremu możesz zaufać

Zaufało nam ponad 50,000 zarejestrowanych Klientów z ponad 120,000 wykonywanych transferów rocznie. Jesteśmy zarejestrowani i licencjonowani przez wszystkie właściwe instytucje od ponad 20 lat; możesz dowiedzieć się więcej tutaj.

Dlaczego tysiące miłość Sable International

legal-scale

Opłata pozostaje taka sama

data-transfer

Najlepsze kursy wymiany

like-1

Każdy 5-ty przelew bezpłatny

multiple-actions-money

Polecaj znajomych i zarabiaj

credit-card-check

Akceptacja kart płatniczych z UK

Dokonywanie większych przelewów online

Nasze kursy zależą od wysyłanej kwoty, więc im większa kwota transferu, tym lepszy kurs wymiany. Ta sama zasada odnosi się do nas, gdy kupujemy naszą walutę. W ten sposób możemy przekazać część naszych oszczędności Tobie.

Oto jak obsługujemy transfery na sumę £10,000+:

  1. Składasz dyspozycję przelewu oraz dostarczasz niezbędne dokumenty uzupełniające (patrz niżej).
  2. Po otrzymaniu Twoich funduszy, skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię o aktualnym kursie wymiany. Uwaga: Twój kurs jest automatycznie zabezpieczony podczas korzystania z karty płatniczej z UK (GBP).
  3. Kiedy zaakceptujesz kurs wymiany, kupimy walutę i zrealizujemy Twój przelew bezpłatnie.

Zabezpiecz kurs wymiany z wyprzedzeniem

Podczas przesyłania większej kwoty, możesz zabezpieczyć kurs wymiany z wyprzedzeniem. Aby to zrobić, należy wpłacić 10% depozytu. Zabezpieczanie kursu z wyprzedzeniem jest bardzo przydatne, w szczególności, kiedy masz wątpliwości do wydarzeń na rynku walutowym, lub posiadasz dzienny limit transferu w swoim banku.

Jak tylko otrzymamy wpłatę, będziemy mogli zabezpieczyć kurs wymiany dla całej kwoty przelewu bez względu na dalsze wydarzenia na rynku walutowym.

Jeśli jest to opcja, jaką chciałbyś rozważyć, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Wymagania dotyczące wysyłania większej sumy

Dla indywidualnych transferów równych lub większych niż £10,000 (lub równowartość tej sumy w innej walucie) należy dołączyć dokument lub dwa przedstawiające ‘źródło dochodu’, czyli umowa o sprzedaż, umowa o kredyt lub payslip. Poinformujemy Ciebie, jakiej dokumentacji będziemy wymagali w momencie złożenia dyspozycji przelewu.

Jeśli chciałbyś pierw omówić dokumentację, skontaktuj się z nami, a my z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

 

Najczęściej zadawane pytania na temat przesyłania pieniędzy z Sable International

Oto niektóre z najczęstszych pytań, jakie otrzymujemy odnośnie naszego wyjątkowego serwisu wymiany walutowej online.

1. Po zarejestrowaniu się, jak długo muszę czekać na aktywację konta?

Twoje konto zostanie aktywowane wkrótce po zakończeniu rejestracji. Już wtedy będziesz mógł zrealizować swój 1-wszy standardowy przelew do kwoty £200 (lub odpowiednika tej sumy w innej walucie) bez żadnych dokumentów gratis.

Po zrealizowaniu 1-wszego przelewu, istnieje możliwość, iż poprosimy Cię o dosłanie zeskanowanych lub sfotografowanych kopii następujących dokumentów:

  • Paszport/Dowód osobisty/Prawo jazdy: Wszystkie cztery rogi strony fotografii muszą być widoczne
  • Potwierdzenie adresu zamieszkania: Wyciąg bankowy, rachunek za media lub oficjalny list (dokument nie starszy niż 3 miesiące)

Jak tylko otrzymamy wymienione dokumenty, będziemy mogli aktywować Twoje konto ponownie w tym samym dniu roboczym.

Jeśli Twój 1-wszy przelew wynosi £10,000+ będziemy wymagali kilku dodatkowych dokumentów potwierdzających ‘źródło dochodu’.

2. Jak zostają ustalane Wasze kursy wymiany? Dlaczego są one lepsze niż kursy oferowane przez banki?

Zaopatrujemy się w najlepsze oferty na rynku wymiany walutowej w Twoim imieniu, dodajemy niewielką marżę i przekazujemy ten wskaźnik Tobie.

Oferujemy kursy wymiany zbliżone do kursów międzybankowych oraz kantorów. Posiadamy umowy z bankami i dzięki temu możemy uzyskać atrakcyjne kursy wymiany.

Choć ceny na naszej stronie są aktualizowane przez cały dzień, należy je traktować, jako orientacyjne.

3. Dlaczego nie mogę otrzymać kursu ogłaszanego w telewizji?

Kurs wymiany, jaki widzisz w mediach jest kursem międzybankowym, po jakim banki handlują między sobą. Żadna firma nie jest w stanie zapewnić takiej samej stawki. Ceny są często błędnie wyświetlane przez konkurentów, aby celowo przedstawiać wyższy poziom kursu, który jest niemożliwy w rzeczywistości do otrzymania. Jesteśmy szczerzy wobec swoich Klientów, dlatego cytujemy tylko kursy, które możemy rzeczywiście zaoferować.

4. Między jakimi krajami mogę wysłać pieniądze?

Możemy przekazywać środki do niemal każdego miejsca na całym świecie. Nasze najbardziej popularne kraje to: Australia, Nowa Zelandia, Polska, RPA, Kanada, Stany Zjednoczone i strefa Euro. Jeśli Twój kraj nie jest wymieniony na liście, prosimy o kontakt, abyśmy mogli pomóc Ci w zrealizowaniu transferu.

5. Jakie są opłaty za przelew?

Nasze opłaty są uzależnione od kraju nadawcy oraz odbiorcy. Poniżej można znaleźć listę opłat dla naszych najbardziej popularnych miejsc.

Opłaty transferowe dla najpopularniejszych miejsc

UK do Australii£2.00
UK to strefy Euro£5.00
UK do Nowej Zelandii£1.00
UK do Polski£0.90
UK do RPA£10.00
UK do UAE, USA oraz Kanady£15.00
Australia do UK$5.00
Strefa Euro do UK€5.00
Nowa Zelandia do UK$5.00
Polska do UKzł5.00
RPA do UKR250.00 (bezpłatny od R50 000)

Pamiętaj, że wymienione kraje są naszymi najbardziej popularnymi miejscami przelewów. Możemy również wysłać pieniądze do innych krajów, więc jeśli Twój kraj nie znajduje się na liście, prosimy skontaktuj się z nami.

6. Czy mogę wysłać pieniądze na kartę kredytową?

Możemy wysłać pieniądze tylko na karty kredytowe w RPA. W chwili obecnej nie możemy przelać pieniędzy na karty kredytowe w Australii, Nowej Zelandii oraz Wielkiej Brytanii.

7. Jak długo trwa przelew?

W momencie, kiedy otrzymamy wszystkie niezbędne dokumenty związane z transakcją oraz kiedy zaksięgujemy Twoją wpłatę, przelew wpłynie na konto odbiorcy w ciągu 1-3 dni roboczych.

8. Jakie są minimalne i maksymalne kwoty, które mogą zostać wysłane?

Nie posiadamy minimalnej lub maksymalnej kwoty przelewu, jaką można wysłać z nami.

Należy pamiętać, iż podczas przesyłania jednej transakcji na kwotę £10,000+ (lub równowartości w innej walucie) lub £30,000+ (lub równowartości w innej walucie) w kilku transakcjach w ciągu 12 miesięcy, 1st Contact Forex wymaga potwierdzenia " źródła dochodu ", zgodnie z przepisami HMRC przeciwko praniu brudnych pieniędzy.

9. Jakie metody płatności akceptujemy?

Akceptujemy brytyjskie karty debetowe (w walucie GBP) oraz płatności dokonane przy użyciu bankowości internetowej. Należy podać swoje imię i nazwisko w referencji przy dokonaniu wpłaty za pośrednictwem bankowości internetowej. Jeżeli referencja jest inna, będziemy wymagali potwierdzenia przelewu, tak abyśmy mogli zaksięgować Twoją wpłatę.

10. Co się dzieje, kiedy korzystam z karty debetowej, jako mojego preferowanego sposobu płatności?

Najprostszym sposobem, dodania przelewu jest skorzystanie z karty debetowej z UK na naszej stronie internetowej.

Pierw należy wprowadzić kwotę przelewu oraz dane karty debetowej. Następnie należy wprowadzić dane rachunku bankowego odbiorcy, do którego chcesz przesłać pieniądze. Proces ten jest całkowicie pod kontrolą i nie ma potrzeby logowania się do swojego portalu bankowości internetowej.

Kiedy zatwierdzisz przelew, pieniądze są automatycznie przesyłane z Twojego konta na nasze konto bankowe. Dzięki temu kurs wymiany, jaki widzisz jest kursem, jaki otrzymasz.

11. Co się dzieje, kiedy korzystam z bankowości internetowej, jako mojego preferowanego sposobu płatności?

Jeśli wybrałeś bankowość internetową, jako preferowaną metodę płatności, będziesz musiał wykonać dwa kroki. Po pierwsze, należy dodać instrukcje przelewu na naszej stronie internetowej. To nas informuje, jaką kwotę wysyłasz, kto jest odbiorcą i kiedy chcesz, aby środki zostały wysłane. Następnie musisz zalogować się na swoje konto bankowe online, aby dokonać wpłaty na rachunek 1st Contact, wpisując swoje imię i nazwisko w referencji płatności.

Odpowiednie dane naszego konta bankowego pojawią się po dodaniu instrukcji przelewu na naszej stronie.

12. Jak mogę mieć pewność, że moje środki zostaną zaksięgowane poprawnie?

Jeśli korzystasz z bankowości internetowej, konieczne jest, abyśmy mieli pewność, że fundusze wpłyną na nasze konto z Twoim imieniem i nazwiskiem. To pozwoli nam na sprawne zaksięgowanie wpłaty oraz szybką realizację przelewu.

Jeśli zostanie użyta inna referencja, należy wysłać e-mail do plforex@sableinternational.com, aby potwierdzić dane przelewu. Przestrzeganie tych zasad zmniejsza prawdopodobieństwo wszelkich opóźnień realizacji przelewu.

13. Czy istnieją jakieś ukryte opłaty po stronie nadawcy lub odbiorcy?

Jedną z głównych zalet korzystania z naszej usługi transferu pieniędzy jest to, że nasza opłata pozostaje taka sama bez względu na kwotę przelewu. Warto również wiedzieć, że odbiorca nie poniesie żadnych dodatkowych opłat dla kont bankowych znajdujących się w: Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, RPA, Polsce oraz w strefie Euro.

14. Jakie są wymagania dla zarejestrowanych firm oferujących usługi finansowe?

Prawo wymaga od nas monitorowania wszelkich nietypowych lub podejrzanych transakcji o dowolnej wielkości, pochodzących z nielegalnej działalności. Będziemy zgłaszać wszelkie podejrzane transakcje do odpowiednich władz.

Ustawa wymaga również od nas, aby zachować pełną dokumentację wszystkich transakcji, wraz z kopiami dokumentów wspierających. Nie jesteśmy w stanie zrealizować transakcji, jeżeli nie została dostarczona pełna dokumentacja. Potwierdzenie adresu oraz potwierdzenie ‘źródła dochodu’ mogą być wymagane w niektórych przypadkach - aby uzyskać więcej informacji czytaj rozdział "Poznaj swojego Klienta".

15. Jak bezpieczna jest Wasza strona?

Nasza strona wykorzystuje Secure Socket Layer (SSL), szyfrowanie 128 bitowe, aby chronić Twoje dane transakcji. Ten bit szyfrowania 128 jest najnowszą i najsilniejszą techniką szyfrowania danych, dostępną w handlu do zabezpieczania informacji między naszym Klientem oraz naszą stroną internetową.

SSL działa poprzez szyfrowanie/kodowanie danych z naszej strony internetowej do komputera. Dane są szyfrowane na naszym serwerze WWW i może je tylko odkodować osoba z prawidłowym szyfrem. Możesz sprawdzić, iż nasza strona korzysta z SSL w dwóch miejscach: "S" w https w adresie witryny internetowej oraz przez kłódkę po lewej stronie paska adresu.

We use cookies to provide the best website experience for you. Using this website means that you agree to this. How we use cookies Close