We use cookies to provide the best website experience for you. Using this website means that you agree to this. How we use cookies Close

Otrzymaj £10za każdą poleconą osobę

Jeżeli jesteś zadowolony z naszego serwisu i uważasz, że Twoi znajomi również mogliby z niego skorzystać, po prostu poleć im naszą firmę. W podziękowaniu wypłacimy Ci £10 nagrody za każdą pomyślnie poleconą osobę.

Dzięki każdemu znajomemu, który dokona z nami przelewu, zarobisz £10

Oto jak to działa - Twój znajomy otrzyma świetną obsługę oraz jego pierwszy przelew zostanie zrealizowany automatycznie za darmo. My otrzymujemy nowego Klienta, a Ty otrzymujesz £10 za polecenie nas swojemu znajomemu - w ten sposób każdy korzysta!

Im więcej osób polecisz, tym więcej zarobisz! Oferta jest nieograniczona.

Jak polecić znajomego

Po prostu zaloguj się na swój profil, kliknij w zakładkę "Poleć znajomego", a następnie kliknij na ikonkę lub skopiuj link polecenia i podziel się nim w dowolny sposób.

Uwaga: Link z rejestracją jest połączony z Tobą, dlatego upewnij się, aby Twój znajomy użył go przy rejestracji z nami. Jeżeli Twój znajomy nie zarejestruje się przy pomocy linku, nie będziemy mogli wypłacić Ci nagrody za polecenie.

Jak zarabiasz

Każda osoba, która zarejestruje się poprzez Twój link, zostanie oznaczona, jako nowe polecenie. Po wykonaniu pierwszego przelewu przez poleconą przez Ciebie osobę, otrzymasz £10, które możesz zainkasować w dowolny sposób i kiedy tylko zechcesz.

Uwaga: Nagroda zostanie wypłacona tylko wtedy, gdy polecona przez Ciebie osoba zarejestruje się za pośrednictwem Twojego linku.

Jak zainkasować nagrodę

Możesz wypłacić nagrodę w dowolnym dla Ciebie momencie. Kliknij w "Zainkasuj" i wybierz swojego odbiorcę. Twój przelew zostanie zrealizowany bezpłatnie. Prosimy o zapoznanie się z zasadami i warunkami naszego programu polecającego.

Zaloguj się już teraz lub załóż konto, aby polecać znajomych

Zaloguj się Załóż konto

Każdy piąty transfer jest darmowy

Z nami, każdy piąty transfer jest realizowany automatycznie bezpłatnie. W ten sposób dziękujemy swoim Klientom za stałe wsparcie.

W ramach naszego programu lojalnościowego, zrealizuj każdy 5-ty transfer za darmo

Aby podziękować naszym Klientom za stałe wsparcie, nasz program lojalnościowy oferuje każdy piąty transfer bezpłatnie.

Jak otrzymać darmowe przelewy

Nie musisz wypełniać żadnych dodatkowych formularzy, aby przystąpić do naszego programu lojalnościowego. Wystarczy jak posiadasz konto i korzystasz z naszej usługi. Nasz system automatycznie zlicza liczbę wykonanych transferów i zwalnia Cię z opłaty, za każdy 5-ty transfer. To takie proste.

Jest to stała oferta, co oznacza, im więcej przelewów realizujesz, tym więcej oszczędzasz.

*Proszę zwrócić uwagę na następujące punkty odnoszące się do naszego programu lojalnościowego:

  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub wycofania oferty w dowolnym czasie
  • Transfery, które mają być ponownie wysłane z jakiegoś powodu nie liczą się, jako odrębne transfery
  • Oferta dotyczy tylko przelewów w trybie standardowym
  • Oferta nie obejmuje transferów z RPA
  • Stosujemy wszystkie zasady i warunki wymienione w naszym regulaminie

Zaloguj się już teraz lub załóż konto, aby polecać znajomych

Zaloguj się Załóż konto